mustache_pl

Dziś światowy dzień tolerancji.

Kilka miesięcy temu, będąc w Ghanie wraz z Omenaa Fundation rysowaliśmy marzenia dzieci. Zostały one w kooperacji z Mustache.pl przeniesone na bluzy wyprodukowane przez Aloha From Deer.

Zobacz, jak powstawały.

[fbvideo link=”https://www.facebook.com/SmartphoneFilms/videos/vb.672375319530776/704705659631075/?type=3&theater” width=”500″ height=”400″ onlyvideo=”1″]

 

Akcja nabrała rozpędu – znane osoby, blogerzy i osoby prywatne zaczęły propagować naszą akcje.

Pomagają! Znani artyści, blogerzy i celebryci postanowili zrobić coś szlachetnego i wesprzeć działania Omenaa Foundation. Dzięki współpracy platformy Mustache.pl i marki Aloha Drom Deer powstała unikatowa kolekcja bluz, koszul i t-shirtów, w projektowaniu których udział wzięli podopieczni fundacji z ośrodka Don Bosco w Ghanie. Cały dochód ze sprzedaży ubrań zostanie przekazany na budowę szkoły dla dzieci z placówki, którą opiekuje się fundacja. Akcja łączy się z Międzynarodowym Dniem Tolerancji, który obchodzimy 16 listopada.

Źródło – Mustache.pl

 

Ideą jest wsparcie podopiecznych Omenaa Fundation z Ghany, na pomoc którym zostanie przekazany dochód ze sprzedaży. Chcemy wybudować dla nich szkołę.

Możecie wesprzeć akcję, kupując rzeczy na stronie Mustache.pl.

Poza pomocą w Ghanie idea jest znacznie szersza. Chcemy propagować tolerancje już wśród najmłodszego pokolenia i przekazywać im dobre wzorce.

Wierzę że te działania odbiją się na przyszłości naszych dzieci i pomogą podejmować im mądrzejsze decyzje, co w świetle ostatnich zdarzeń w Paryżu wydaje się bardzo na czasie.

Razem z ośmio letnią Samilobi, Kolorowymi Dziećmi i Omenaa Fundation będziemy propagować ideę tolerancji wśród dzieci. Jeżeli chcesz, żebyśmy odwiedzili również Wasze przedszkole – zostaw komentarz pod tym wpisem.

[fbvideo link=”https://www.facebook.com/SmartphoneFilms/videos/vb.672375319530776/694166560684985/?type” width=”500″ height=”400″ onlyvideo=”1″]

 

Jeżeli temat jest dla Ciebie ciekawy, ważny, lub bliski – już wkrótce zamieszczę więcej informacji na moim blogu.

Chcesz żebyśmy odwiedzili przedszkole i opowiedzieli dzieciakom o tym jak wygląda dzień ich rówieśników, w różnych częściach Świata – zostaw poniżej swój komentarz.

[rf_contest contest=’3612′]