zdjęcie_w_tle

Przyszedł ten czas!

Pomysł prowadzenia bloga pojawił się już kilka lat temu, ale skrzętnie odkładany był na później. Tak bardzo bałem się niedoskonałości, że każda przeszkoda była pretekstem do kolejnego przystanku. Padła decyzja – rozpocząć kaizen’owską metodą małych kroków, popełniać błędy, uczyć się, korygować, poprawiać i dążyć do perfekcji, akceptując że mogę jej nigdy nie osiągnąć.

Ci którzy mnie znają doskonale wiedzą, jakie tematy są dla mnie ważne, ponieważ opowiadam o tym na najróżniejszych spotkaniach, prezentacjach, wykładach. Tym którzy chcą mnie poznać – zapraszam do zapoznania się z moimi aktywnościami:

Ludzki umysł i komunikacja

Bardzo dużą uwagę będę poświęcał procesowi komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Na potrzeby tego bloga dopieszczam właśnie artykuły z tematyki mowy ciała, mikro odruchów twarzy, lingwistyki, NLP, coaching’u i psychologii. Ludzki umysł to największa moja pasja, którą fascynowałem się już jako dzieciak. Uczyłem się od, oraz z największymi autorytetami z tej branży w skali można powiedzieć światowej i tą wiedzą będę się z Wami dzielić.

Akcje społeczne

Akcje społeczne, które tworzę, lub biorę w nich udział znajdziecie z szerszym opisem w zakładce akcje społeczne.

Crowd Media

logo_jpgCMYK

Najbardziej raczkujący z moich projektów. W związku z dużym zaangażowaniem w komunikacje social media dostaję liczne pytania o wsparcie w tym zakresie, dlatego wychodząc na przeciw rynkowi – uruchamiam ten projekt. O postępach będę Was informował na bieżąco.

Coaching

coaching_logo

Chciałbym dzielić się z Wami moimi doświadczeniami i spostrzeżeniami, inspirować, wspierać motywacje i mówić do tych, którzy chcą słuchać. Lubię przemawiać do ludzi i bez skrępowania odnajduję się na scenie. Proces aktywnego słuchania to jedna z umiejętności, które nabyłem będąc już dorosłym człowiekiem, dlatego bardzo dobrze czuję się w roli coach’a, a zainteresowanych zapraszam do współpracy i kontaktu.

Aktywnie, permanentnie i doskonale
aktywnie_nowe_logo

Zaczęło się jak to czasem się zdarza, bardzo niewinnie. Co weekend wyjeżdżaliśmy z moim przyjacielem Bartkiem Śliwińskim na różne aktywne wypady: rowery, kajaki, żagle, narty itp. Z biegiem czasu umiejętności organizacyjne Bartka na naszych wyprawach i moja umiejętność informowania o tym ludzi w social media zbudowała grupę pozytywnie nakręconych świrów, z którymi często spotykamy się również poza aktywnościami sportowymi.

Szukacie pomysłu na aktywne spędzenie wolnego czasu, lub potrzebujecie oferty wyjazdu na wakacje – zapraszamy na nasz fan page.

A co poza tym?

Będę opisywał swoimi słowami rzeczywistość, która mnie otacza, czyli wszystko to, co jest dla mnie ważne. 😉

Zapraszam do śledzenia rozwoju mojego bloga.

[rf_contest contest=’3612′]